Vino în echipa noastră

Îți dorești să fii un Arhitect de Fapte Bune și să contribui la rescrierea poveștilor tinerilor vulnerabili din România? Te așteptăm în echipa noastră. Vezi în lista de mai jos dacă găsești rolul pe care ți-l dorești în povestea The Social Incubator.

Hai să ne cunoaștem! Întâi pe Zoom și apoi față în față!

JobRomână
FUNDRAISER manager

FUNDRAISER manager

Tip job: Full-time Oraș: București Suntem o echipă veselă, dinamică și profesionistă care, de peste 8 ani, transformă viețile unora dintre cei mai vulnerabili tineri din România, oferindu-le șansa la un viitor independent și demn. Pentru a reuși să creștem impactul...

JobRomână
PROJECT MANAGER

PROJECT MANAGER

Tip job: Full-Time  Locație: București  Suntem o echipă veselă, dinamică și profesionistă care, de peste 8 ani, transformă viețile unora dintre cei mai vulnerabili tineri din România, oferindu-le șansa la un viitor independent și demn. Pentru a reuși să creștem...