Pasul ${ pas }/6: ${ titluri[pas-1] }

Alegerea Companiei

Datele companiei tale vor fi precompletate. Te rugăm doar să le actualizezi, dacă este nevoie.

Nume Companie
${ numeCompanie }

CUI / CIF
${ cui }

Nr. Reg. Com.
${ nrReg }

Se pare că datele companiei nu au putut fi preluate de la serverul Ministerului de Finanțe și nici nu există în baza noastră de date. Te rugăm să le introduci manual în câmpurile de mai jos.

CUI / CIF
${ cui }

Reprezentant Legal

Aceste informații vor apărea în contract.

Persoana adaugata o să fie contactata de curier pentru livrarea contractului, în format fizic.

Date bancare

Datele introduse vor fi folosite atât în contract, cât și pentru a identifica plățile în platforma noastră.

Completează data și suma

Pentru ca procesul să decurgă mai rapid și să intri direct în posesia contractului semnat, te rugăm să completezi ambele câmpuri de mai jos.

RON

CE PAȘI TREBUIE SĂ URMEZI

• Descarcă draft-ul de contract de sponsorizare din partea de jos a acestei pagini
  • Completează contractul descărcat cu datele companiei (ale noastre sunt deja completate) și suma aferentă procentului de 20% din impozitul pe profit/venit, împreună cu departamentul de contabilitate