Informații generale

Alte detalii

Datele sunt prelucrate în principal în temeiul interesului nostru legitim de a asigura funționarea Website-ului în condiții optime și în siguranță, de a îmbunătăți în mod continuu experiența utilizatorilor pe baza datelor statistice privind utilizarea Website-ului, respectiv de a putea da curs solicitarilor pe care ni le adresați prin intermediul formularelor de pe website.

In contextul prelucrării de date cu caracter personal, beneficiare în condițiile prevăzute de legislația aplicabilă, de următoarele drepturi: de acces la date, de rectificare sau ștergere a datelor, portabilitate, opoziție, dreptul de a depune plângere la autoritatea de supraveghere (ANSPDCP).

Pentru mai multe detalii privind modul în care ATSI prelucrează date cu caracter personal în activitățile sale, precum și cu privire la drepturile de care beneficiate în condițiile prevăzute de legislația aplicabilă, vă încurajăm să citiți Politica de confidențialitate disponibilă aici