mai multe echipe, un singur scop: fii campion de fapte bune in 2019

Locația:
PREMIUM WELLNESS INSTITUTE
Data: 23 NOIEMBRIE 2019

DESPRE EVENIMENT:

Un mini campionat de fotbal caritabil dedicat companiilor – pentru susținerea cauzei tinerilor defavorizați cu vârste cuprinse între 16 – 26 de ani în procesul lor de integrare socio – profesională, la nivel național, printr-o serie de intervenții personalizate, cu scopul de a le oferi soluții integrate care să le asigure independența pe termen lung.

Pentru înscriere, trimite un mail către andrea.bartha@asociatiasocialincubator.org până miercuri, 20 noiembrie 2019, și vrei primi toate detaliile legate de turneu, inclusiv cum poți contribui la susținerea cauzei.

PROGRAM EVENIMENT:

◊  9.30 – 10.30 – Sosirea echipelor (welcome coffee)
◊  10.30 – 13.30 – Începerea evenimentului (turul întâi, sferturi de finală, semi-finală, urmate de FINALA care va decide Campionul de Fapte Bune)
◊  13.30 – 14.00 – Meci demonstrativ: Legendele Fotbalului Românesc (Mirel Rădoi & echipa) – reprezentând FRF vs Echipa Asociației The Social Incubator (formată din tinerii beneficiari ai asociației)
◊  14.00 – prânz, networking & licitația pentru tricourile oficiale, semnate de echipa națională de fotbal U-21

REGULAMENT:

◊  numărul maxim de echipe care se pot înscrie: 16
◊  fiecare echipă poate avea 5 jucători, incluzând sau nu un portar
◊  fiecare echipă își va aduce propriul echipament
cu excepția finalei, fiecare meci va avea durata de 15 minute, fără pauză și va avea caracter eliminatoriu
◊  finala se va juca în 2 reprize a câte 10 minute fiecare, cu o pauză de 5 minute