Compania ta cum contribuie?

Fii motor al schimbării, alege să contribui la rescrierea poveștilor tinerilor vulnerabili, arată-le angajaților tăi ce înseamnă responsabilitatea socială și implică-i în acțiuni caritabile.
Credem cu tărie că schimbarea socială reală este mult mai tangibilă atunci când mediul ONG și mediul de business lucrează împreună, construind parteneriate solide și pe termen lung. Noi te putem ajuta să-ți consolidezi strategia de CSR, adăugând integrarea socială și profesională a tinerilor vulnerabili din România ca direcție principală de implicare socială a companiei tale.

Redirecționare impozit pe venit/profit

20%

Susține misiunea organizației prin redirecționarea a 20% din impozitul pe profit/venit, fără niciun cost

Include asociația în lista cauzelor recomandate pentru direcționarea a 3,5 % din impozitul pe venit de către angajații companiei

SUSȚINERE PROGRAM DE FORMARE

Susține programul principal dedicat formării și integrării socio – profesionale a tinerilor instituționalizați

Dezvoltă unui proiect în parteneriat menit să susțină integrarea tinerilor vulnerabili

FUNDMATCHING – CROWDFUNDING

CO-BRANDING

Includerea asociației în lista cauzelor susținute la evenimentele sportive unde participă angajații companiei (ex. Bucharest Marathon, Swimathon, Tenis pentru Fapte Bune, Fotbal pentru Schimbare etc.)

Andrea Bartha

CONTACTEAZĂ-NE, ÎMPREUNĂ PUTEM SĂ SCHIMBĂM DESTINE!

PR & Fundraising Manager